Máte rádi modrotisk?

Líbí se vám vzory na fotografii? Chtěli byste si zkusit vytvořit něco podobného?

Jste kreativní? Umíte popustit uzdu své fantazii?

Zveme vás do Centra tradiční lidové kultury v Třebíči na Cyrilometodějské ulici na modrotiskové workshopy, kde si s pomocí tzv. tiskařské reservy (popu) vytvoříte rozmanitými výtvarnými technikami vlastní modrotiskový vzor na připravené plátno. Vaše dílo bude následně obarveno v modrotiskové dílně v Olešnici a vám se za krátký čas vrátí váš hotový originální modrotisk.

Termíny modrotiskových workshopů v červnu:

Kapacita workshopu je 12 osob, přihlásit se můžete na tel. číslo 731 110 959 sms zprávou ve tvaru:

M (jako modrotisk) a datum, které si vyberete – např.: M2.6.

Každá sms znamená jednu přihlášku. Přihlášení účastníci budou vyrozuměni telefonicky. Po naplnění kapacity obdrží nadpočetné přihlášky informaci sms zprávou ve tvaru M mezera 13.

Workshop trvá 2 - 3 hodiny.