Galerie Tympanon: od 21. 10. 2022 výstava Juliany Jirousové – obrázky s křesťanskou tematikou. Motivy andělů, světců, Panny Marie a biblické výjevy maluje autorka uměleckými pastelkami na ruční papír. Obrazy jsou následně reprodukovány na hliníkové desky. Výstava bude zahájena na zámku ve čtvrtek 20. října 2022 v 17 hodin společně s výstavou vitráží Miluše Čechové.

Stránky autorky: juliana-jirousova.cz

Kavárna Muzea Vysočiny Třebíč: od 21. 10. 2022 vitráže Miluše Čechové. Autorka se technice Tiffany věnuje již více než dvacet let. Tvoří nejen dekorativní závěsné vitráže, lampy nebo výplně do oken, vytváří však i náročnější vitrážové obrazy. Na svých objektech spolupracuje také s kováři. Výstava bude zahájena na zámku ve čtvrtek 20. října 2022 v 17 hodin společně s výstavou obrázků Juliany Jirousové.

Stránky autorky: vitrazecechova.9e.cz